# Преобразователь DC-DC понижающий c 15-120V на 12V, 3A

Markdown-версия товарной страницы Nikom.biz без меню, корзины, JavaScript, баннеров и служебных блоков.

## Основная информация
- Код товара: `A431107`
- Бренд: China
- Цена: 196.00 грн
- Наличие: Нет в наличии
- Доступное количество: уточняйте на канонической HTML-странице или в магазине.
- Данные актуальны на: 2026-05-21 18:33 Europe/Kyiv
- Кратность / партия: 1 шт.
- Гарантия: 14 дней
- Каноническая HTML-страница: https://www.nikom.biz/ru/product_A431107.html
- Markdown-страница: https://www.nikom.biz/ru/product_A431107.html.md
- Цена и наличие могут изменяться; актуальную информацию проверяйте на канонической HTML-странице.

## Краткое описание
41х30х20мм, Uin=15-120V, Uout=12V, Imax=3 A

## Технические параметры
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Вихідна напруга | 12 Вольт |
| Вхідна напруга | 12-120 Вольт |
| Габаритна висота | 20 мм |
| Габаритна довжина | 41 мм |
| Габаритна ширина | 30 мм |
| Максимальний віхідний струм | 3 Ампер |
| Роз'єм | немає |
| Тип модуля | понижуючий |

## Расширенное описание
**Опис**

DC-DC перетворювач - пристрій, що перетворює постійну напругу, що подається на вхід в постійну напругу нижчого значення, або навпаки.

**Особливості підключення**

- **"IN +" -** "+" вхідної напруги;
 - **"IN -" -** "-" вхідної напруги;
 - **"OUT +" -** "+" вихідної напруги;
 - **"OUT -" -** "-" вихідної напруги

**Важливо! Дотримуйтесь полярності, так як модуль не має захисту від переполюсування.**

**Технічні характеристики**

****

- Тип перетворювача – знижуючий;
 - Вхідна напруга - від 15 до 120 В;
 - Вихідна напруга – 12 В;
 - Вихідний струм – до 3 A;
 - КПД - 96 %;
 - Робоча температура - від -40°C до +85°C;
 - Підключення - пайка;
 - Захист від короткого замикання
 - Захист від перенавантаження
 - Захист від перегріву

## Изображения
- Фото 1: https://www.nikom.biz/LA43110769883.jpg
- Фото 2: https://www.nikom.biz/LA43110769884.jpg
- Фото 3: https://www.nikom.biz/LA43110769885.jpg

## Примечание
Цена, наличие, характеристики, фото, видео и условия доставки могут изменяться. Перед покупкой проверяйте актуальную информацию на канонической HTML-странице или обращайтесь в магазин.
