# Термоповітряна паяльна станція Lukey 702

Markdown-версія товарної сторінки Nikom.biz без меню, кошика, JavaScript, банерів і службових блоків.

## Основна інформація
- Код товару: `A064001`
- Бренд: Lukey
- Ціна: 4070.00 грн
- Наявність: В наявності
- Доступна кількість: уточнюйте на канонічній HTML-сторінці або в магазині.
- Дані актуальні на: 2026-05-21 21:20 Europe/Kyiv
- Кратність / партія: 1 шт.
- Гарантія: 90 днів
- Канонічна HTML-сторінка: https://www.nikom.biz/ua/product_A064001.html
- Markdown-сторінка: https://www.nikom.biz/ua/product_A064001.html.md
- Ціна та наявність можуть змінюватися; актуальну інформацію перевіряйте на канонічній HTML-сторінці.

## Короткий опис
безкомпресорна; 750Вт; паяльник; фен

## Технічні характеристики
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Бренд | Lukey |
| Вага блоку, кг | 1,5 кг |
| Вага, кг | 2,6 кг |
| Загальна потужність | 750 Вт |
| Компоновка станції | паяльник, термофен |
| Країна-виробник | Китай |
| Насадка на фен | 3 шт. |
| Розмір блоку | 190х155х105 мм |
| Система жала | 900M |
| Температура паяльника | 200-480 °C |
| Температура фена | 100-480 °C |
| Тип компресора | вентиляторний |

## Розширений опис
Паяльна станція Lukey 702 - робочий пристрій, що є комбінацією паяльника та термоповітряного фена, що дозволяє використовувати його для виконання монтажу широкого ряду радіокомпонентів - DIP, SOIC, PLCC, QFP, BGA і т.д.

Корпус пристрою виготовлений із пластику. Для індикації поточної температури фена та паяльника на лицьовій панелі присутні два сегментні індикатори. Фен є вентиляторним, що дало змогу виконати основний блок станції досить компактно. Крім того, при встановленні фена на підставку виконується його автоматичне вимкнення.
### Технічні характеристики
- вхідна напруга: 220В 50Гц;
 - максимальна споживана потужність: 750Вт;
 - температура фена: 100..480°C;
 - максимальний повітряний потік: 120л/хв;
 - габаритний розмір основного блоку: 190х155х105мм;
 - маса нетто(основний блок): 1,5 кг;
 - маса брутто: 2,6 кг.

Комплектність

- паяльна станція – 1шт;
 - паяльник - 1шт;
 - термоповітряний фен(вбудований) - 1шт;
 - підставка під паяльник - 1шт;
 - підставка під фен - 1шт;
 - насадка на фен – 3шт;
 - затискач для встановлення насадок - 1шт;
 - інструкція - 1шт.

## Зображення
- Фото 1: https://www.nikom.biz/LA06400132124.jpg
- Фото 2: https://www.nikom.biz/LA06400132125.jpg
- Фото 3: https://www.nikom.biz/LA06400132126.jpg
- Фото 4: https://www.nikom.biz/LA06400132127.jpg
- Фото 5: https://www.nikom.biz/LA06400132128.jpg
- Фото 6: https://www.nikom.biz/LA06400132129.jpg
- Фото 7: https://www.nikom.biz/LA06400132130.jpg
- Фото 8: https://www.nikom.biz/LA06400132131.jpg
- Фото 9: https://www.nikom.biz/LA06400132132.jpg
- Фото 10: https://www.nikom.biz/LA06400132133.jpg

## Документація
- https://www.nikom.biz/pdf/Lukey_702.pdf

## Примітка
Ціна, наявність, характеристики, фото, відео та умови доставки можуть змінюватися. Перед покупкою перевіряйте актуальну інформацію на канонічній HTML-сторінці або звертайтеся до магазину.
