# Паяльна станція цифрова YIHUA 898BD

Markdown-версія товарної сторінки Nikom.biz без меню, кошика, JavaScript, банерів і службових блоків.

## Основна інформація
- Код товару: `A064017`
- Бренд: YIHUA
- Ціна: 3410.00 грн
- Наявність: Немає в наявності
- Доступна кількість: уточнюйте на канонічній HTML-сторінці або в магазині.
- Дані актуальні на: 2026-05-21 23:10 Europe/Kyiv
- Кратність / партія: 1 шт.
- Гарантія: 90 днів
- Канонічна HTML-сторінка: https://www.nikom.biz/ua/product_A064017.html
- Markdown-сторінка: https://www.nikom.biz/ua/product_A064017.html.md
- Ціна та наявність можуть змінюватися; актуальну інформацію перевіряйте на канонічній HTML-сторінці.

## Короткий опис
паяльник 45W, 200-480°C, фен 650W, 100-480°C

## Технічні характеристики
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Бренд | Yihua |
| Вага блоку, кг | 1,9 |
| Вага, кг | 2,45 |
| Загальна потужність | 740 Вт |
| Компоновка станції | паяльник, термофен |
| Країна-виробник | Китай |
| Насадка на фен | 3 шт. |
| Розмір блоку | 150х95х135 мм |
| Система жала | 900M |
| Температура паяльника | 200-480 °C |
| Температура фена | 100-480 °C |
| Тип компресора | вентиляторний |

## Розширений опис
Паяльна станція YIHUA 898BD - робочий пристрій, що є комбінацією паяльника та термоповітряного фена, що дозволяє використовувати його для виконання монтажу широкого ряду радіокомпонентів – DIP, SOIC, PLCC, QFP, BGA та ін.

Корпус пристрою виготовлений із металу. Установка температури здійснюється за допомогою двох пар кнопок "UP", "DOWN". Для індикації поточної температури фена та паяльника на лицьовій панелі присутні два сегментні індикатори. Фен є вентиляторним, що дало змогу виконати основний блок станції досить компактно. Крім того, при встановленні фена на підставку виконується його автоматичне вимкнення.
### Технічні характеристики
- вхідна напруга: 220В 50Гц;
 - максимальна споживана потужність: 740Вт;
 - температура паяльника: 200..480 °C;
 - температура фена: 100..480°C;
 - максимальний повітряний потік: 120л/хв;
 - габаритний розмір основного блоку: 150х95х135мм;
 - маса нетто(основний блок): 1,9 кг;
 - маса брутто: 2,45 кг.

Комплектність

- паяльна станція – 1шт;
 - паяльник - 1шт;
 - термоповітряний фен(вбудований) - 1шт;
 - підставка під паяльник - 1шт;
 - підставка під фен - 1шт;
 - насадка на фен – 3шт;
 - інструкція - 1шт.

## Зображення
- Фото 1: https://www.nikom.biz/LA06401742607.jpg
- Фото 2: https://www.nikom.biz/LA06401742608.jpg
- Фото 3: https://www.nikom.biz/LA06401742609.jpg
- Фото 4: https://www.nikom.biz/LA06401742610.jpg
- Фото 5: https://www.nikom.biz/LA06401742611.jpg
- Фото 6: https://www.nikom.biz/LA06401742612.jpg
- Фото 7: https://www.nikom.biz/LA06401742613.jpg
- Фото 8: https://www.nikom.biz/LA06401742615.jpg

## Документація
- https://www.nikom.biz/pdf/A064017.pdf

## Примітка
Ціна, наявність, характеристики, фото, відео та умови доставки можуть змінюватися. Перед покупкою перевіряйте актуальну інформацію на канонічній HTML-сторінці або звертайтеся до магазину.
