# Паяльна станція Цифрова YIHUA 937D

Markdown-версія товарної сторінки Nikom.biz без меню, кошика, JavaScript, банерів і службових блоків.

## Основна інформація
- Код товару: `A064027`
- Бренд: YIHUA
- Ціна: 1580.00 грн
- Наявність: Немає в наявності
- Доступна кількість: уточнюйте на канонічній HTML-сторінці або в магазині.
- Дані актуальні на: 2026-05-21 23:14 Europe/Kyiv
- Кратність / партія: 1 шт.
- Гарантія: 90 днів
- Канонічна HTML-сторінка: https://www.nikom.biz/ua/product_A064027.html
- Markdown-сторінка: https://www.nikom.biz/ua/product_A064027.html.md
- Ціна та наявність можуть змінюватися; актуальну інформацію перевіряйте на канонічній HTML-сторінці.

## Короткий опис
живлення 220В, паяльник 40Вт AC 24В, 200°С-480°с, LED дисплей

## Технічні характеристики
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Бренд | Yihua |
| Вага блоку, кг | 1,1 |
| Вага, кг | 1,6 |
| Загальна потужність | 40 Вт |
| Компоновка станції | паяльник |
| Країна-виробник | Китай |
| Потужність паяльника, Вт | 40 |
| Розмір блоку | 140x115xh90 мм |
| Система жала | 900M |
| Температура паяльника | 200-480 °C |

## Розширений опис
**Опис**

Паяльна станція 937D - є комбінацією паяльника та керуючого блоку.

Корпус станції виготовлений із пластику. На лицьовій панелі знаходиться ручка регулювання температури, індикатор живлення (світлодіод), роз'єм для підключення паяльника DIN 5pin та LED дисплеї. Увімкнення пристрою здійснюється за допомогою перемикача на бічній панелі корпусу станції. За допомогою ручки встановлюється температура паяльника, яка відображається на дисплеї.

**Технічні характеристики**

- Вхідна напруга - 220 50 Гц;
 - Напруга живлення паяльника - 24 В змінної напруги (AC);
 - Максимальна споживана потужність – 40 Вт;
 - Потужність нагрівального елемента паяльника - 40 Вт;
 - Тип жала паяльника – 900M-TI;
 - Температура паяльника – від 200 °С до 480 °С;
 - Габаритний розмір основного блоку – 140 х 115 х 90 мм;
 - Маса нетто (основного блоку) – 1,1 кг;
 - Маса брутто – 1,6 кг.

**Комплектність**

- паяльна станція – 1шт;
 - паяльник - 1шт;
 - підставка під паяльник - 1шт;
 - інструкція - 1шт.

## Зображення
- Фото 1: https://www.nikom.biz/LA06402763923.jpg
- Фото 2: https://www.nikom.biz/LA06402763924.jpg

## Документація
- https://www.nikom.biz/pdf/A064027.pdf

## Примітка
Ціна, наявність, характеристики, фото, відео та умови доставки можуть змінюватися. Перед покупкою перевіряйте актуальну інформацію на канонічній HTML-сторінці або звертайтеся до магазину.
