# Термоповітряна паяльна станція Aida 858D++

Markdown-версія товарної сторінки Nikom.biz без меню, кошика, JavaScript, банерів і службових блоків.

## Основна інформація
- Код товару: `A064036`
- Бренд: AIDA
- Ціна: 3255.00 грн
- Наявність: В наявності
- Доступна кількість: уточнюйте на канонічній HTML-сторінці або в магазині.
- Дані актуальні на: 2026-05-22 00:30 Europe/Kyiv
- Кратність / партія: 1 шт.
- Гарантія: 60 днів
- Канонічна HTML-сторінка: https://www.nikom.biz/ua/product_A064036.html
- Markdown-сторінка: https://www.nikom.biz/ua/product_A064036.html.md
- Ціна та наявність можуть змінюватися; актуальну інформацію перевіряйте на канонічній HTML-сторінці.

## Короткий опис
безкомпресорна; 550Вт; паяльник; фен

## Технічні характеристики
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Бренд | Aida |
| Вага блоку, кг | 2,1 кг |
| Вага, кг | 2,8 кг |
| Загальна потужність | 550 Вт |
| Компоновка станції | паяльник, термофен |
| Країна-виробник | Китай |
| Насадка на фен | 3 шт. |
| Потужність паяльника, Вт | 40 |
| Розмір блоку | 150х100х135 мм |
| Система жала | 900M |
| Температура паяльника | 200-480 °C |
| Температура фена | 100-480 °C |
| Тип компресора | вентиляторний |

## Розширений опис
Паяльна станція AIDA 858D - робочий пристрій, що є комбінацією паяльника та термоповітряного фена, що дозволяє використовувати його для виконання монтажу широкого ряду радіокомпонентів - DIP, SOIC, PLCC, QFP, BGA та ін.

Корпус пристрою виготовлений із металу. Для індикації поточної температури фена та паяльника на лицьовій панелі присутні два сегментні індикатори. Фен є вентиляторним, що дало змогу виконати основний блок станції досить компактно. Крім того, при встановленні фена на підставку виконується його автоматичне вимкнення.
### Технічні характеристики
- вхідна напруга: 220В 50Гц;
 - максимальна споживана потужність: 550Вт;
 - потужність паяльника: 40 Вт;
 - температура паяльника: 200..480 °C;
 - температура фена: 100..480°C;
 - максимальний повітряний потік: 110л/хв;
 - габаритний розмір основного блоку: 150х100х135мм;
 - маса нетто(основний блок): 2,1 кг;
 - маса брутто: 2,8 кг.

Комплектність

- паяльна станція – 1шт;
 - паяльник - 1шт;
 - термоповітряний фен(вбудований) - 1шт;
 - підставка під паяльник - 1шт;
 - підставка під фен - 1шт;
 - насадка на фен – 3шт;
 - інструкція - 1шт.

## Зображення
- Фото 1: https://www.nikom.biz/LA06403639659.jpg
- Фото 2: https://www.nikom.biz/LA06403639660.jpg
- Фото 3: https://www.nikom.biz/LA06403639662.jpg
- Фото 4: https://www.nikom.biz/LA06403639663.jpg
- Фото 5: https://www.nikom.biz/LA06403639664.jpg
- Фото 6: https://www.nikom.biz/LA06403639665.jpg
- Фото 7: https://www.nikom.biz/LA06403639666.jpg
- Фото 8: https://www.nikom.biz/LA06403639667.jpg

## Примітка
Ціна, наявність, характеристики, фото, відео та умови доставки можуть змінюватися. Перед покупкою перевіряйте актуальну інформацію на канонічній HTML-сторінці або звертайтеся до магазину.
