# Паяльна станція цифрова HandsKit 8586

Markdown-версія товарної сторінки Nikom.biz без меню, кошика, JavaScript, банерів і службових блоків.

## Основна інформація
- Код товару: `A064037`
- Бренд: HandsKit
- Ціна: 2950.00 грн
- Наявність: В наявності
- Доступна кількість: уточнюйте на канонічній HTML-сторінці або в магазині.
- Дані актуальні на: 2026-05-21 21:24 Europe/Kyiv
- Кратність / партія: 1 шт.
- Гарантія: 14 днів
- Канонічна HTML-сторінка: https://www.nikom.biz/ua/product_A064037.html
- Markdown-сторінка: https://www.nikom.biz/ua/product_A064037.html.md
- Ціна та наявність можуть змінюватися; актуальну інформацію перевіряйте на канонічній HTML-сторінці.

## Короткий опис
60W (200-480 C) фен 100-500С 700W

## Технічні характеристики
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Бренд | HandsKit |
| Вага блоку, кг | 1,75 |
| Вага, кг | 2,85 |
| Загальна потужність | 760 Вт |
| Компоновка станції | паяльник, термофен |
| Країна-виробник | Китай |
| Насадка на фен | 3 шт. |
| Потужність паяльника, Вт | 60 |
| Потужність термофена, Вт | 700 |
| Розмір блоку | 160х95х141 |
| Система жала | 900M |
| Температура паяльника | 200-500 °C |
| Температура фена | 100-500 °C |
| Тип компресора | вентиляторний |

## Розширений опис
Паяльна станція HendsKit 8586 - робочий пристрій, що є комбінацією паяльника та термоповітряного фена, що дозволяє використовувати його для виконання монтажу широкого ряду радіокомпонентів - DIP, SOIC, PLCC, QFP, BGA та ін.

Корпус пристрою виготовлений із металу, а лицьова панель з пластику. Установка температури здійснюється за допомогою кнопок "UP", "DOWN" та SET". Для індикації поточної температури фена та паяльника на лицьовій панелі присутній сегментий індикатор. Фен є вентиляторним, що дало змогу виконати основний блок станції досить компактно. Крім того, при встановленні фена на підставку виконується його автоматичне вимкнення.
### Технічні характеристики
- вхідна напруга: 220В 50Гц;
 - максимальна споживана потужність: 760Вт;
 - температура паяльника: 200..500 °C;
 - температура фена: 100..500°C;
 - максимальний повітряний потік: 23л/хв;
 - габаритний розмір основного блоку: 160х95х141мм;
 - маса нетто(основний блок): 1,75 кг;
 - маса брутто: 2,85 кг.

Комплектність

- паяльна станція – 1шт;
 - паяльник - 1шт;
 - термоповітряний фен - 1шт;
 - підставка під паяльник - 1шт;
 - підставка під фен - 1шт;
 - насадка на фен – 3шт;
 - інструкція - 1шт.

## Зображення
- Фото 1: https://www.nikom.biz/LA06403775181.jpg
- Фото 2: https://www.nikom.biz/LA06403775182.jpg
- Фото 3: https://www.nikom.biz/LA06403775183.jpg
- Фото 4: https://www.nikom.biz/LA06403775184.jpg
- Фото 5: https://www.nikom.biz/LA06403775185.jpg
- Фото 6: https://www.nikom.biz/LA06403775186.jpg
- Фото 7: https://www.nikom.biz/LA06403775187.jpg
- Фото 8: https://www.nikom.biz/LA06403775188.jpg
- Фото 9: https://www.nikom.biz/LA06403775189.jpg
- Фото 10: https://www.nikom.biz/LA06403775190.jpg

## Примітка
Ціна, наявність, характеристики, фото, відео та умови доставки можуть змінюватися. Перед покупкою перевіряйте актуальну інформацію на канонічній HTML-сторінці або звертайтеся до магазину.
