# Паяльна станція Цифрова з феном YIHUA 878D

Markdown-версія товарної сторінки Nikom.biz без меню, кошика, JavaScript, банерів і службових блоків.

## Основна інформація
- Код товару: `A064051`
- Бренд: YIHUA
- Ціна: 3005.00 грн
- Наявність: Немає в наявності
- Доступна кількість: уточнюйте на канонічній HTML-сторінці або в магазині.
- Дані актуальні на: 2026-05-21 20:13 Europe/Kyiv
- Кратність / партія: 1 шт.
- Гарантія: 90 днів
- Канонічна HTML-сторінка: https://www.nikom.biz/ua/product_A064051.html
- Markdown-сторінка: https://www.nikom.biz/ua/product_A064051.html.md
- Ціна та наявність можуть змінюватися; актуальну інформацію перевіряйте на канонічній HTML-сторінці.

## Короткий опис
паяльник 50W, 200-450°C, фен 650W, 100-450°C

## Технічні характеристики
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Бренд | Yihua |
| Вага блоку, кг | 1,9 |
| Вага, кг | 2,5 |
| Загальна потужність | 740 Вт |
| Компоновка станції | паяльник, термофен |
| Країна-виробник | Китай |
| Насадка на фен | 3 шт. |
| Розмір блоку | 145х100х135 мм |
| Система жала | 900M |
| Температура паяльника | 200-480 °C |
| Температура фена | 100-450 °C |
| Тип компресора | вентиляторний |

## Розширений опис
Паяльна станція BK-878D - робочий пристрій, що є комбінацією паяльника та термоповітряного фена, що дозволяє використовувати його для виконання монтажу широкого ряду радіокомпонентів - DIP, SOIC, PLCC, QFP, BGA тощо.

Корпус пристрою виготовлений з металу. Для індикації поточної температури фена на лицьовій панелі є сегментний індикатор. Сегментний індикатор не відображає температуру паяльника! Фен є вентиляторним, що дало змогу виконати основний блок станції досить компактно. Крім того, при встановленні фена на підставку виконується його автоматичне вимкнення.
### Технічні характеристики
- вхідна напруга: 220В 50Гц;
 - максимальна споживана потужність: 740Вт;
 - температура паяльника: 200..480 °C;
 - температура фена: 100..450°C;
 - максимальний повітряний потік: 120л/хв;
 - габаритний розмір основного блоку: 145х100х135мм;
 - маса нетто(основний блок): 1,8 кг;
 - маса брутто: 2,5 кг.

Комплектність

- паяльна станція – 1шт;
 - паяльник - 1шт;
 - термоповітряний фен(вбудований) - 1шт;
 - підставка під паяльник - 1шт;
 - підставка під фен - 1шт;
 - насадка на фен – 3шт;
 - інструкція - 1шт.

## Зображення
- Фото 1: https://www.nikom.biz/LA06405162090.jpg
- Фото 2: https://www.nikom.biz/LA06405162091.jpg
- Фото 3: https://www.nikom.biz/LA06405162092.jpg
- Фото 4: https://www.nikom.biz/LA06405162093.jpg
- Фото 5: https://www.nikom.biz/LA06405162094.jpg
- Фото 6: https://www.nikom.biz/LA06405162095.jpg
- Фото 7: https://www.nikom.biz/LA06405162096.jpg
- Фото 8: https://www.nikom.biz/LA06405162097.jpg

## Примітка
Ціна, наявність, характеристики, фото, відео та умови доставки можуть змінюватися. Перед покупкою перевіряйте актуальну інформацію на канонічній HTML-сторінці або звертайтеся до магазину.
