# Термоповітряна портативна паяльна станція Aida 8858

Markdown-версія товарної сторінки Nikom.biz без меню, кошика, JavaScript, банерів і службових блоків.

## Основна інформація
- Код товару: `A064055`
- Бренд: AIDA
- Ціна: 1780.00 грн
- Наявність: Немає в наявності
- Доступна кількість: уточнюйте на канонічній HTML-сторінці або в магазині.
- Дані актуальні на: 2026-05-21 21:23 Europe/Kyiv
- Кратність / партія: 1 шт.
- Гарантія: 60 днів
- Канонічна HTML-сторінка: https://www.nikom.biz/ua/product_A064055.html
- Markdown-сторінка: https://www.nikom.biz/ua/product_A064055.html.md
- Ціна та наявність можуть змінюватися; актуальну інформацію перевіряйте на канонічній HTML-сторінці.

## Короткий опис
безкомпресорна; 320Вт; фен

## Технічні характеристики
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Бренд | Aida |
| Вага блоку, кг | 0,135 |
| Вага, кг | 0,750 |
| Загальна потужність | 320 Вт |
| Компоновка станції | паяльник, термофен |
| Країна-виробник | Китай |
| Насадка на фен | 3 шт. |
| Потужність термофена, Вт | 320 |
| Розмір блоку | 135х55х33 мм |
| Температура фена | 100-480 °C |
| Тип компресора | вентиляторний |

## Розширений опис
Паяльна станція AIDA 8858 - портативний термоповітряний фен з малогабаритним цифровим блоком управління, що дозволяє виконувати монтаж широкого ряду радіокомпонентів - SOIC, PLCC, QFP, BGA та ін.

Корпус пристрою виготовлений із пластику. Для індикації поточної температури фена лицьової панелі є сегментний індикатор. Фен є вентиляторним, що дало змогу виконати основний блок станції досить компактно. Крім того, при встановленні фена на підставку виконується його автоматичне вимкнення.

Управління феном

увімкнення станції здійснюється за допомогою натискання на кнопку "SETUP", а її відключення - тривалим натисканням цієї кнопки;

при включенні температура нагрівача фена регулюється за допомогою кнопок "UP" і "DOWN";

для регулювання повітряного потоку необхідно коротко натиснути кнопку "SETUP", на екрані відобразиться буква "F", тепер повітряний потік можна регулювати за допомогою кнопок "UP" і "DOWN" дискретно в межах 1..10.
### Технічні характеристики
- вхідна напруга: 220 50 Гц;
 - максимальна споживана потужність: 320 Вт;
 - температура фена: 100..480 °C;
 - габаритний розмір основного блоку: 135х55х33 мм;
 - маса нетто(основний блок): 135 г;
 - маса брутто: 750 г.

Комплектність

- паяльна станція – 1шт;
 - термоповітряний фен - 1шт;
 - підставка під фен - 1шт;
 - насадка на фен – 3шт;
 - інструкція - 1шт.

## Зображення
- Фото 1: https://www.nikom.biz/LA06405539606.jpg
- Фото 2: https://www.nikom.biz/LA06405539607.jpg
- Фото 3: https://www.nikom.biz/LA06405539608.jpg
- Фото 4: https://www.nikom.biz/LA06405539609.jpg
- Фото 5: https://www.nikom.biz/LA06405539610.jpg
- Фото 6: https://www.nikom.biz/LA06405539611.jpg
- Фото 7: https://www.nikom.biz/LA06405539612.jpg
- Фото 8: https://www.nikom.biz/LA06405539613.jpg
- Фото 9: https://www.nikom.biz/LA06405539614.jpg
- Фото 10: https://www.nikom.biz/LA06405539615.jpg

## Примітка
Ціна, наявність, характеристики, фото, відео та умови доставки можуть змінюватися. Перед покупкою перевіряйте актуальну інформацію на канонічній HTML-сторінці або звертайтеся до магазину.
