# Паяльна станція YIHUA-995D+, зелена

Markdown-версія товарної сторінки Nikom.biz без меню, кошика, JavaScript, банерів і службових блоків.

## Основна інформація
- Код товару: `A064065`
- Бренд: YIHUA
- Ціна: 7630.00 грн
- Наявність: В наявності
- Доступна кількість: уточнюйте на канонічній HTML-сторінці або в магазині.
- Дані актуальні на: 2026-05-21 21:24 Europe/Kyiv
- Кратність / партія: 1 шт.
- Гарантія: 14 днів
- Канонічна HTML-сторінка: https://www.nikom.biz/ua/product_A064065.html
- Markdown-сторінка: https://www.nikom.biz/ua/product_A064065.html.md
- Ціна та наявність можуть змінюватися; актуальну інформацію перевіряйте на канонічній HTML-сторінці.

## Короткий опис
безкомпресорна; 750Вт; паяльник; фен

## Технічні характеристики
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Бренд | Yihua |
| Вага блоку, кг | 1,9 |
| Загальна потужність | 750 Вт |
| Компоновка станції | паяльник, термофен |
| Країна-виробник | Китай |
| Насадка на фен | 3 шт. |
| Розмір блоку | 185х125х245 мм |
| Система жала | 900M |
| Температура паяльника | 200-480 °C |
| Температура фена | 200-480 °C |
| Тип компресора | вентиляторний |

## Розширений опис
Паяльна станція YIHUA 995D - робочий пристрій, що є комбінацією паяльника та термоповітряного фена, що дозволяє використовувати його для виконання монтажу широкого ряду радіокомпонентів – DIP, SOIC, PLCC, QFP, BGA та ін.

Корпус пристрою виготовлений із металу. Для відображення інформації використовується великий LCD-дисплей. Фен є вентиляторним, що дало змогу виконати основний блок станції досить компактно.

Особливості станції

- можливість збереже до трьох робочих пресетів за допомогою кнопок "CH1", CH2" та CH3";
 - режим фена AUTO, при якому при встановленні фена на підставку нагрівальний елемент вимкнеться, а вентилятор працюватиме на максимальній потужності до моменту охолодження фена;
 - режим фена MANUAL, у якому фен нічого очікувати вимикатися під час встановлення на підставку;
 - самотестування компонентів станції;
 - функція корекції температури;
 - перемикання між відображенням температури °C і °F;
 - можливість встановлення часу сну паяльника
### Технічні характеристики
- вхідна напруга: 220В 50Гц;
 - максимальна споживана потужність: 750Вт;
 - тип жала паяльника: 900M;
 - температура паяльника: 200...480°С;
 - температура фена: 100..480°C;
 - максимальний повітряний потік: 120 л/хв;
 - габаритний розмір основного блоку: 185х125х245мм;
 - маса нетто(основного блоку): 1,9 кг;
 - маса бруто:

Комплектність

- паяльна станція – 1шт;
 - паяльник - 1шт;
 - термоповітряний фен(вбудований) - 1шт;
 - підставка під паяльник - 1шт;
 - очисник для джала - 1шт;
 - підставка під фен - 1шт;
 - насадка на фен – 3шт;
 - інструкція - 1шт.

## Зображення
- Фото 1: https://www.nikom.biz/LA06406571142.jpg
- Фото 2: https://www.nikom.biz/LA06406571143.jpg
- Фото 3: https://www.nikom.biz/LA06406571144.jpg
- Фото 4: https://www.nikom.biz/LA06406571145.jpg
- Фото 5: https://www.nikom.biz/LA06406571146.jpg
- Фото 6: https://www.nikom.biz/LA06406571147.jpg
- Фото 7: https://www.nikom.biz/LA06406571148.jpg
- Фото 8: https://www.nikom.biz/LA06406571149.jpg
- Фото 9: https://www.nikom.biz/LA06406571150.jpg
- Фото 10: https://www.nikom.biz/LA06406571151.jpg
- Фото 11: https://www.nikom.biz/LA06406571152.jpg

## Примітка
Ціна, наявність, характеристики, фото, відео та умови доставки можуть змінюватися. Перед покупкою перевіряйте актуальну інформацію на канонічній HTML-сторінці або звертайтеся до магазину.
