# Макетна плата перехідник FPC-12P / FPC-12P, двостороння

Markdown-версія товарної сторінки Nikom.biz без меню, кошика, JavaScript, банерів і службових блоків.

## Основна інформація
- Код товару: `A066073`
- Бренд: China
- Ціна: 9.20 грн
- Наявність: В наявності
- Доступна кількість: уточнюйте на канонічній HTML-сторінці або в магазині.
- Дані актуальні на: 2026-05-21 20:13 Europe/Kyiv
- Кратність / партія: шт.
- Канонічна HTML-сторінка: https://www.nikom.biz/ua/product_A066073.html
- Markdown-сторінка: https://www.nikom.biz/ua/product_A066073.html.md
- Ціна та наявність можуть змінюватися; актуальну інформацію перевіряйте на канонічній HTML-сторінці.

## Короткий опис
26х24х1,5мм, склотекстоліт FR4, FPC-12P (0,5 мм)/FPC-12P (1,0 мм), крок 2,5

## Технічні характеристики
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Діаметр монтажних отворів | 3,0 мм |
| Діаметр отворів | 0,8 мм |
| Кількість отворів | 12 шт |
| Кількість площадок (з одного боку) | 14 шт |
| Крок між отворами | 2,54 мм |
| Крок між площадками | 0,5 та 1,0 мм |
| Матеріал плати | стеклотекстоліт |
| Наявність металізації | Так |
| Наявність паяльної маски | Так |
| Тип плати | двосторонній |

## Розширений опис
**Опис**

Макетна плата це універсальна друкована плата, яка призначена для складання та моделювання прототипів електронних пристроїв. У даному розділі представлені макетні плати монтаж на які здійснюється за допомогою паяння.

Є кілька основних типів макетних плат

- Універсальні мають виключно металізовані отвори, які розробник має з'єднувати перемичками.
 - Для цифрових пристроїв намічено можливі місця для мікросхем, по всій платі проведено шини живлення.
 - Спеціалізовані для пристроїв на мікросхемі конкретної моделі. На таких платах є як розведені стандартні ланцюги, так і матриця отворів і доріжок для нестандартних.

Дана макетна плата використовується для підключення FPC-12P шлейфів з кроком 0,5 мм і 1,0 мм з кількістю пін 12 2 піна монтажних.

**Характеристики**

- Матеріал плати – склотекстоліт FR4;
 - Тип плати – двостороння;
 - Діаметр отворів – 0,8 мм;
 - Крок між отворами – 2,54 мм;
 - Крок між майданчиками шлейфів - 0,5 мм та 1,0 мм ;
 - Кількість отворів – 12 шт;
 - Кількість майданчиків – 28 шт (по 14  з кожного боку);
 - Наявність паяльної маски – так;
 - Наявність металізації – так;
 - Отвори не з'єднані між собою;
 - Діаметр монтажних отворів – 3,0 мм;
 - Габаритні розміри – 24 x 26 x 1,5 мм;

## Зображення
- Фото 1: https://www.nikom.biz/LA06607351923.jpg
- Фото 2: https://www.nikom.biz/LA06607351924.jpg

## Примітка
Ціна, наявність, характеристики, фото, відео та умови доставки можуть змінюватися. Перед покупкою перевіряйте актуальну інформацію на канонічній HTML-сторінці або звертайтеся до магазину.
