# Кінцевий вимикач з роликом ME-8104 (TZ-8104)

Markdown-версія товарної сторінки Nikom.biz без меню, кошика, JavaScript, банерів і службових блоків.

## Основна інформація
- Код товару: `A320022`
- Бренд: China
- Ціна: 181.00 грн
- Наявність: В наявності
- Доступна кількість: уточнюйте на канонічній HTML-сторінці або в магазині.
- Дані актуальні на: 2026-05-22 01:52 Europe/Kyiv
- Кратність / партія: 1 шт.
- Канонічна HTML-сторінка: https://www.nikom.biz/ua/product_A320022.html
- Markdown-сторінка: https://www.nikom.biz/ua/product_A320022.html.md
- Ціна та наявність можуть змінюватися; актуальну інформацію перевіряйте на канонічній HTML-сторінці.

## Короткий опис
83х29хН39мм, AC 250В DC 115В, 5 (0,4)А, 4pin, DPDT, важіль 51мм з роликом

## Технічні характеристики
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Довжина важеля | 51 мм |
| Кількість груп | дві |
| Кількість контактів | 4 pin |
| Кількість положень | два |
| Контактні групи | DPDT |
| Максимальна напруга AC | 250 В |
| Максимальна напруга DC | 115 В |
| Максимальний струм | 5,0 (0,4) А |
| Монтаж електричний | під гвинт M4 |
| Монтаж механічний | під гвинт M4 |
| Тип важеля | з роликом |
| Тип перемикання | ON-(ON) |

## Розширений опис
**Опис**

Кінцевий вимикач також відомий як кінцевий вимикач або колійний вимикач являє собою вимикач призначений для схем (ланцюгів) управління, сигналізації, блокування , що приводиться в дію безпосереднім механічним впливом механізму або частини машини.

Найчастіше кінцевий вимикач містить дві пари контактів, нормально розімкнені та нормально замкнуті. І за рахунок перемикання між цими контактами здійснюється управління механізмами.

**Характеристики**

- Максимальна напруга - AC 250 В та DC 115 В;
 - Максимальний струм - AC 5,0 А та DC 0,4 А;
 - Кількість положень – два;
 - Кількість груп – дві;
 - Контактні групи – DPDT;
 - Тип перемикання – ON – (ON);
 - Кількість контактів – 3 pin;
 - Монтаж електричний – під затискач гвинтом М4;
 - Монтаж механічний - 4 отвори під гвинт М4;
 - Тип важеля – з роликом на кінчику;
 - Довжина важеля – 51 мм;
 - Діаметр отвору під кабель – від 6,0 мм до 12 мм;
 - Габаритні розміри – 83 х 29 x H39 мм;

## Зображення
- Фото 1: https://www.nikom.biz/LA32002228296.jpg
- Фото 2: https://www.nikom.biz/LA32002228301.jpg
- Фото 3: https://www.nikom.biz/LA32002228302.jpg
- Фото 4: https://www.nikom.biz/LA32002228303.jpg

## Примітка
Ціна, наявність, характеристики, фото, відео та умови доставки можуть змінюватися. Перед покупкою перевіряйте актуальну інформацію на канонічній HTML-сторінці або звертайтеся до магазину.
