# Перетворювач DC-DC понижуючий 1-20V, 2A

Markdown-версія товарної сторінки Nikom.biz без меню, кошика, JavaScript, банерів і службових блоків.

## Основна інформація
- Код товару: `A431061`
- Бренд: China
- Ціна: 39.00 грн
- Наявність: В наявності
- Доступна кількість: уточнюйте на канонічній HTML-сторінці або в магазині.
- Дані актуальні на: 2026-05-21 15:30 Europe/Kyiv
- Кратність / партія: шт.
- Канонічна HTML-сторінка: https://www.nikom.biz/ua/product_A431061.html
- Markdown-сторінка: https://www.nikom.biz/ua/product_A431061.html.md
- Ціна та наявність можуть змінюватися; актуальну інформацію перевіряйте на канонічній HTML-сторінці.

## Короткий опис
22х18х5мм, Uin=4,5-24V, Uout=1-20V, Imax=2A на MP1484EN

## Теги
#DC-DC-DOWN

## Технічні характеристики
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Вихідна напруга | 1-20 Вольт |
| Вхідна напруга | 4,5-24 Вольт |
| Габаритна висота | 5 мм |
| Габаритна довжина | 22 мм |
| Габаритна ширина | 18 мм |
| Максимальний віхідний струм | 2 Ампер |
| Роз'єм | немає |
| Тип модуля | понижуючий |

## Розширений опис
**Опис**

DC-DC перетворювач - пристрій, що перетворює постійну напругу, що додається до входу в постійну напругу нижчого значення, або навпаки. Ступінь зниження та підвищення напруги може регулюватися за допомогою підстроювального резистора. Також пристрій може мати регулювання вихідного струму.

**Особливості підключення**

- **"IN +" -** вхідна напруга;
 - **"IN -" -** земля;
 - **"OUT +" -** вихідна напруга;
 - **"OUT -" -**земля;

Регулювання напруги здійснюється за допомогою підстроювального SMD резистора

**Технічні характеристики**

****

- Мікросхема – MP1484EN;
 - Тип перетворювача – знижуючий;
 - Вхідна напруга – від 4,5 до 24 В;
 - Вихідна напруга – від 1,0 до 20 В;
 - Вихідний струм – до 2,0 A;
 - Вихідна потужність – до 40 Вт;
 - Частота перетворення – 340 кГц;
 - ККД - 96 % ( чим більше навантаження, тим нижча ефективність);
 - Робоча температура - від -40 ° C до + 85 ° C;
 - Підключення - паяння;
 - Захист від – короткого замикання;
 - Габарити – 22 x 18 x H5,0 мм;
 - Маса – 2,4 г.

## Зображення
- Фото 1: https://www.nikom.biz/LA43106154143.jpg
- Фото 2: https://www.nikom.biz/LA43106154144.jpg

## Примітка
Ціна, наявність, характеристики, фото, відео та умови доставки можуть змінюватися. Перед покупкою перевіряйте актуальну інформацію на канонічній HTML-сторінці або звертайтеся до магазину.
