# Макетна плата перехідник гніздо USB A, двостороння

Markdown-версія товарної сторінки Nikom.biz без меню, кошика, JavaScript, банерів і службових блоків.

## Основна інформація
- Код товару: `A675003`
- Бренд: China
- Ціна: 15.50 грн
- Наявність: В наявності
- Доступна кількість: уточнюйте на канонічній HTML-сторінці або в магазині.
- Дані актуальні на: 2026-05-21 23:56 Europe/Kyiv
- Кратність / партія: шт.
- Канонічна HTML-сторінка: https://www.nikom.biz/ua/product_A675003.html
- Markdown-сторінка: https://www.nikom.biz/ua/product_A675003.html.md
- Ціна та наявність можуть змінюватися; актуальну інформацію перевіряйте на канонічній HTML-сторінці.

## Короткий опис
17 (23) х17х10мм, склотекстоліт FR4, двостороння, крок 2,54 мм, металізаці

## Технічні характеристики
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Діаметр монтажних отворів | 3,0 мм |
| Діаметр отворів | 0,8 мм |
| Кількість отворів | 4 шт |
| Кількість площадок (з одного боку) | немає |
| Крок між отворами | 2,54 мм |
| Матеріал плати | стеклотекстоліт |
| Наявність металізації | Так |
| Наявність паяльної маски | Так |
| Тип плати | двосторонній |

## Розширений опис
**Опис**

Макетна плата це універсальна друкована плата, яка призначена для складання та моделювання прототипів електронних пристроїв. У даному розділі представлені макетні плати монтаж на які здійснюється за допомогою паяння.

Є кілька основних типів макетних плат

- Універсальні мають виключно металізовані отвори, які розробник має з'єднувати перемичками.
 - Для цифрових пристроїв намічено можливі місця для мікросхем, по всій платі проведено шини живлення.
 - Спеціалізовані для пристроїв на мікросхемі конкретної моделі. На таких платах є як розведені стандартні ланцюги, так і матриця отворів і доріжок для нестандартних.

Дана макетна плата є перехідником із гнізда USB A на контактні майданчики на платі такі як "GND", "D", "D-", "VBUS", або у зворотний бік.

**Характеристики**

- Матеріал плати – склотекстоліт FR4;
 - Тип плати – двостороння;
 - Діаметр отворів – 0,8 мм;
 - Крок між отворами – 2,54 мм;
 - Кількість отворів – 4 шт;
 - Наявність паяльної маски – так;
 - Наявність металізації – так;
 - Отвори не з'єднані між собою;
 - Діаметр монтажних отворів – 3,0 мм;
 - Габаритні розміри – 17 x 23 (17) x 10 мм;

## Зображення
- Фото 1: https://www.nikom.biz/LA67500364628.jpg
- Фото 2: https://www.nikom.biz/LA67500364629.jpg

## Примітка
Ціна, наявність, характеристики, фото, відео та умови доставки можуть змінюватися. Перед покупкою перевіряйте актуальну інформацію на канонічній HTML-сторінці або звертайтеся до магазину.
