паяльник: 200-480С 50W
паяльник: 200-480С 50W
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Розмір блоку | 140х150х90 мм |
| Вага, кг | 1,5 |
| Вага блоку, кг | 1 |
| Загальна потужність | 50 Вт |
| Бренд | Baku |
| Температура паяльника | 200-480 °C |
| Система жала | 900M |
| Країна-виробник | Китай |
| Потужність паяльника, Вт | 50 |
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.
Опис
Паяльна станція BK-936B - є комбінацією паяльника та керуючого блоку.
Корпус станції виготовлений із пластику. На лицьовій панелі знаходиться ручка регулювання температури, індикатор живлення (світлодіод) та роз'єм для підключення паяльника. Увімкнення пристрою здійснюється за допомогою перемикача на бічній панелі корпусу станції.
Технічні характеристики
Комплектність