50W (200-450 C) фен 100-480С 650W
50W (200-450 C) фен 100-480С 650W
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Загальна потужність | 700 Вт |
| Бренд | HandsKit |
| Температура паяльника | 200-450 °C |
| Система жала | 900M |
| Потужність паяльника, Вт | 50 |
| Країна-виробник | Китай |
| Насадка на фен | 3 шт. |
| Температура фена | 100-450 °C |
| Тип компресора | вентиляторний |
| Компоновка станції | паяльник, термофен |
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.
Технічні характеристики
Комплектація