Автомат, вимірювання V,A,R,C,Hz,NCV; прозвонка, LCD з підсвіткою
Автомат, вимірювання V,A,R,C,Hz,NCV; прозвонка, LCD з підсвіткою
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Вимірювання постійної напруги | 0,5мВ - 1000В |
| Вимірювання змінної напруги | 1мВ - 750В |
| Вимірювання постійного струму | 1мА - 10А |
| Вимірювання змінного струму | 1мА - 10А |
| Вимірювання опору | до 20МОм |
| Звукова продзвонка | так |
| Живлення | вбудований акумулятор |
| Вибір діапазонів | автоматичний |
| Вимірювання ємності | до 20мФ |
| Автоматичне вимкнення | так |
| Вимірювання частоти | до 10МГц |
| Вимірювання температури | -40..+1000°С |
| Підсвітка дисплею | так |
| Функція NCV | так |
| Функція «True RMS» | так |
| Вбудований ліхтарик | так |
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.
Описание
Цифровий мультиметр призначений для автомобільних та побутових електровимірювань. Прилад виконує вимірювання постійної та змінної напруги, сили струму, опору, ємності, частоти, температури, ширини імпульсів та кута запалювання двигуна. Підтримує технологію True RMS, оснащений дисплеєм із підсвіткою та функцією безконтактного виявлення напруги. Працює від вбудованого акумулятора з можливістю заряджання через USB.
Технічні характеристики
| Постійна напруга | 0.5 мВ–1000 В |
| Змінна напруга | 1 мВ–750 В |
| Постійний та змінний струм | 1 мА–10 А |
| Опір | 0 Ом–20 МОм |
| Ємність | 0 нФ–20 мФ |
| Частота | 0–10 МГц |
| Температура | −40°C–1000°C / −40°F–1832°F |
| Ширина імпульсу | до 999.9 мс |
| Кут запалювання | 1–8 циліндрів |
| Живлення | акумулятор 3.7 В, 1800 мА·год |
| Розміри | 147x86x37 мм |
| Вага | 341 г |
Функціонал
. Вимірювання постійної та змінної напруги.
. Вимірювання постійного та змінного струму.
. Вимірювання опору, ємності та частоти.
. Вимірювання температури за допомогою термопари.
. Вимірювання обертів двигуна.
. Вимірювання кута запалювання двигуна.
. Вимірювання ширини імпульсів.
. Безконтактне виявлення напруги.
. Тестування діодів та звукова прозвонка ланцюга.
. Утримання показань на дисплеї.
. Підсвітка дисплея та клавіш.
. Індикація низького заряду акумулятора.
. Автоматичне вимкнення живлення.