Автомат, V, A, R, F, підсвічування, звукова прозвонка
Автомат, V, A, R, F, підсвічування, звукова прозвонка
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Вимірювання постійної напруги | 200мВ - 600В |
| Вимірювання змінної напруги | 200мВ - 600В |
| Вимірювання постійного струму | 200мкА - 10А |
| Вимірювання змінного струму | 200мкА - 10А |
| Вимірювання опору | до 200 МОм |
| Звукова продзвонка | так |
| Живлення | 2хААА |
| Вибір діапазонів | автоматичний |
| Вимірювання ємності | 2нФ - 2мФ |
| Автоматичне вимкнення | так |
| Підсвітка дисплею | так |
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.
Описание
Цифровий мультиметр призначений для вимірювання електричних параметрів у електричних колах та електронних пристроях. Прилад виконує вимірювання постійної та змінної напруги, сили струму, опору та ємності. Оснащений автоматичним вибором діапазонів вимірювання, функцією звукової перевірки цілісності ланцюга та тестування діодів. Компактний корпус із підсвіткою дисплея забезпечує зручність під час проведення електромонтажних і ремонтних робіт.
Технічні характеристики
| Постійна напруга | 200 мВ–600 В |
| Змінна напруга | 200 мВ–600 В |
| Постійний струм | 200 мкА–10 А |
| Змінний струм | 200 мкА–10 А |
| Опір | 200 Ом–200 МОм |
| Ємність | 2 нФ–2 мФ |
| Розміри | 135x75x35 мм |
| Вага | 165 г |
Функціонал
. Вимірювання постійної та змінної напруги.
. Вимірювання постійного та змінного струму.
. Вимірювання опору та ємності.
. Звукова перевірка цілісності ланцюга.
. Тестування діодів.
. Автоматичний вибір діапазону вимірювань.
. Підсвітка дисплея.