Вимірювання V, A, R, NCV, прозвонка звукова і діод, підсвічування
Вимірювання V, A, R, NCV, прозвонка звукова і діод, підсвічування
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Вимірювання постійної напруги | 200мВ - 600В |
| Вимірювання змінної напруги | до 600В |
| Вимірювання постійного струму | 2000мкА - 10А |
| Вимірювання опору | до 200 МОм |
| Звукова продзвонка | так |
| Живлення | 2хААА |
| Вибір діапазонів | ручний |
| Підсвітка дисплею | так |
| Функція NCV | так |
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.
Описание
Цифровий мультиметр призначений для вимірювання електричних параметрів у електричних колах та електронних пристроях. Прилад виконує вимірювання постійної та змінної напруги, сили струму і опору. Оснащений функцією безконтактного виявлення напруги для пошуку прихованої проводки, а також підтримує тестування діодів і звукову перевірку цілісності ланцюга. Компактний корпус та підсвітка дисплея забезпечують зручність використання під час виконання електромонтажних та ремонтних робіт.
Технічні характеристики
| Постійна напруга | 200 мВ–600 В |
| Змінна напруга | 200 В–600 В |
| Постійний струм | 2000 мкА–10 А |
| Опір | 200 Ом–200 МОм |
Функціонал
. Вимірювання постійної та змінної напруги.
. Вимірювання сили струму.
. Вимірювання опору.
. Безконтактне виявлення напруги.
. Звукова перевірка цілісності ланцюга.
. Тестування діодів.
. Утримання показань на дисплеї.
. Ручний вибір діапазону вимірювань.
. Підсвітка дисплея.