Автомат; вимірювання: V, A, R, C, Hz, NCV; вбудовані щупи
Автомат; вимірювання: V, A, R, C, Hz, NCV; вбудовані щупи
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Вимірювання постійної напруги | до 600В |
| Вимірювання змінної напруги | до 600В |
| Вимірювання постійного струму | до 400мА |
| Вимірювання змінного струму | до 400мА |
| Вимірювання опору | до 40 МОм |
| Звукова продзвонка | так |
| Живлення | 2хААА |
| Вибір діапазонів | автоматичний |
| Вимірювання ємності | до 100мкФ |
| Автоматичне вимкнення | так |
| Вимірювання частоти | до 60кГц |
| Підсвітка дисплею | так |
| Функція NCV | так |
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.
Описание
Цифровий мультиметр призначений для вимірювання електричних параметрів у електричних колах та електронних пристроях. Прилад виконує вимірювання постійної та змінної напруги, сили струму, опору, ємності та частоти сигналу. Оснащений вбудованими вимірювальними щупами, дисплеєм з підсвіткою та функцією безконтактного визначення напруги. Компактний корпус забезпечує зручність використання під час діагностики електричних систем.
Технічні характеристики
| Постійна напруга | 400 мВ–600 В |
| Змінна напруга | 4 В–600 В |
| Постійний струм | 400 мкА–400 мА |
| Змінний струм | 400 мкА–400 мА |
| Опір | 400 Ом–40 МОм |
| Ємність | 50 нФ–100 мкФ |
| Частота | 9.999 Гц–60 кГц |
| Скважність | 20%–80% |
| Розміри | 112x58x35 мм |
| Вага | 180 г |
Функціонал
. Вимірювання постійної та змінної напруги.
. Вимірювання постійного та змінного струму.
. Вимірювання опору, ємності та частоти.
. Звукова перевірка цілісності ланцюга.
. Тестування діодів.
. Утримання показань на дисплеї.
. Безконтактне визначення напруги.
. Підсвітка дисплея.