Вимірювання V, A, R, °C, звукова прозвонка
Вимірювання V, A, R, °C, звукова прозвонка
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Вимірювання постійної напруги | 200мВ - 1000В |
| Вимірювання змінної напруги | до 750В |
| Вимірювання постійного струму | 2мкА - 10А |
| Вимірювання опору | до 2 МОм |
| Звукова продзвонка | так |
| Живлення | крона |
| Вибір діапазонів | ручний |
| Вимірювання температури | -40..+150°С |
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.
Опис
Цифровий мультиметр DT838 призначений для вимірювання постійної та змінної напруги, постійного струму, опору та температури. Прилад підтримує перевірку діодів, тестування транзисторів і звукове продзвонювання електричних ланцюгів.
Технічні характеристики
| Постійна напруга (DC) | 200 мВ – 1000 В |
| Змінна напруга (AC) | 200 В – 750 В |
| Постійний струм (DC) | 2 мкА – 10 А |
| Опір | 200 Ом – 2000 кОм |
| Температура | -40°C – 150°C |
| Розмір | 125×68×27 мм |
| Вага | 110 г |
Функціонал