вбуд. акум., автомат, вимірювання V,A,R,C,Hz,NCV, LCD
вбуд. акум., автомат, вимірювання V,A,R,C,Hz,NCV, LCD
Відправка замовлень зроблених до 12:00 в той же день. Ми цінуємо ваш час.
Більш ніж 20000 назв товарів на власному складі, гарантує наявність та швидкість відправки вашого замовлення.
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.
Описание
Цифровий мультиметр призначений для вимірювання електричних параметрів у електричних колах та електронних пристроях. Прилад виконує вимірювання постійної та змінної напруги, сили струму, опору, ємності, частоти та температури. Оснащений автоматичним вибором діапазону вимірювання, безконтактним визначенням напруги та функцією визначення активного проводу. Вбудований акумулятор забезпечує автономну роботу пристрою.
Технічні характеристики
| Постійна напруга | 0–1000 В |
| Змінна напруга | 0–750 В |
| Постійний струм | 0–10 А |
| Змінний струм | 0–10 А |
| Опір | 0–100 МОм |
| Ємність | 0–100 мФ |
| Частота | 0–10 МГц |
| Температура | -55°C–1300°C |
| Розрядність дисплея | 10000 |
| Живлення | акумулятор 1500 мА·год |
| Розміри | 165x85x30 мм |
| Вага | 185 г |
Функціонал
. Вимірювання постійної та змінної напруги.
. Вимірювання постійного та змінного струму.
. Вимірювання опору, ємності, частоти та температури.
. Звукова перевірка цілісності ланцюга.
. Тестування діодів.
. Безконтактне визначення напруги (NCV).
. Визначення активного проводу (LIVE).
. Автоматичний вибір діапазону вимірювань.