Автомат, вимірювання V, A, C, TrueRMS, звукова прозвонка, шпаруватість
Автомат, вимірювання V, A, C, TrueRMS, звукова прозвонка, шпаруватість
Відправка замовлень зроблених до 12:00 в той же день. Ми цінуємо ваш час.
Більш ніж 20000 назв товарів на власному складі, гарантує наявність та швидкість відправки вашого замовлення.
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.
Опис
Цифровий мультиметр призначений для вимірювання постійної та змінної напруги, сили струму, опору, ємності, частоти, температури та коефіцієнта заповнення сигналу. Прилад підтримує вимірювання True RMS для точного визначення параметрів змінного сигналу та автоматичний вибір діапазону вимірювань. Оснащений LCD-дисплеєм із підсвіткою та використовується для перевірки електронних компонентів і електричних кіл.
Технічні характеристики
| Постійна напруга | 60 мВ – 600 В |
| Змінна напруга | 60 мВ – 600 В |
| Постійний струм | 600 мкА – 20 А |
| Змінний струм | 600 мкА – 20 А |
| Опір | 600 Ом – 60 МОм |
| Ємність | 40 нФ – 4000 мкФ |
| Частота | до 10 МГц |
| Температура | -20°C – 1000°C |
| Скважність | 2% – 99% |
| Живлення | батарея 9 В |
| розміри | 188 × 81 × 48 мм |
| Вага | 357 г |
Функціонал
. вимірювання True RMS
. автоматичний вибір діапазону вимірювань
. прозвонка кола зі звуковим сигналом
. перевірка діодів
. перевірка транзисторів
. утримання показань (HOLD)
. функція Max/Min
. відносні вимірювання (REL)
. підсвітка дисплея
. індикація низького заряду батареї