Вимірювання V, A, R, F, °C, діод, звукова прозвонка
Вимірювання V, A, R, F, °C, діод, звукова прозвонка
Відправка замовлень зроблених до 12:00 в той же день. Ми цінуємо ваш час.
Більш ніж 20000 назв товарів на власному складі, гарантує наявність та швидкість відправки вашого замовлення.
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.
Опис
Цифровий мультиметр призначений для вимірювання постійної та змінної напруги, сили струму, опору, частоти та температури в електричних колах. Прилад використовується для перевірки електронних компонентів і діагностики електричних схем. Оснащений LCD-дисплеєм із підсвіткою та підтримує функцію утримання показань.
Технічні характеристики
| Постійна напруга | 200 мВ – 600 В |
| Змінна напруга | 200 В – 600 В |
| Постійний струм | 2000 мкА – 10 А |
| Опір | 200 Ом – 20 МОм |
| Температура | -40°C – 1000°C |
| Живлення | 2 батарейки AAA |
| розміри | 131 × 73 × 35 мм |
| Вага | 156 г |
Функціонал
. вимірювання напруги
. вимірювання струму
. вимірювання опору
. вимірювання частоти
. вимірювання температури
. прозвонка кола зі звуковим сигналом
. перевірка діодів
. утримання показань (HOLD)
. підсвітка дисплея