Вимірювання V, A, R, C, hFE; звукова прозвонка, тест транзисторів
Вимірювання V, A, R, C, hFE; звукова прозвонка, тест транзисторів
Відправка замовлень зроблених до 12:00 в той же день. Ми цінуємо ваш час.
Більш ніж 20000 назв товарів на власному складі, гарантує наявність та швидкість відправки вашого замовлення.
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.
Опис
Цифровий мультиметр призначений для вимірювання постійної та змінної напруги, сили струму, опору та ємності в електричних колах. Прилад використовується для перевірки електронних компонентів і діагностики електричних схем. Підтримує тестування транзисторів і діодів, а також оснащений функцією звукової прозвонки.
Технічні характеристики
| Постійна напруга | 200 мВ – 1000 В |
| Змінна напруга | 2 В – 750 В |
| Постійний струм | 20 мкА – 20 А |
| Змінний струм | 2 мА – 20 А |
| Опір | 200 Ом – 200 МОм |
| Ємність | 2 нФ – 100 мкФ |
| Дисплей | 1999 відліків, 60 × 54 мм |
| Живлення | батарея 9 В |
| розміри | 179 × 88 × 39 мм |
| Вага | 350 г |
Функціонал
. вимірювання напруги
. вимірювання струму
. вимірювання опору
. вимірювання ємності
. прозвонка кола зі звуковим сигналом
. перевірка діодів
. тестування транзисторів
. утримання показань (HOLD)
. ручний вибір діапазону вимірювань
. автоматичне вимкнення
. індикація низького заряду батареї