Автомат, вимірювання V, A, R, t, NCV прозв. звукова і діод, LCD з підсв.
Автомат, вимірювання V, A, R, t, NCV прозв. звукова і діод, LCD з підсв.
Відправка замовлень зроблених до 12:00 в той же день. Ми цінуємо ваш час.
Більш ніж 20000 назв товарів на власному складі, гарантує наявність та швидкість відправки вашого замовлення.
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.
Опис
Цифровий мультиметр призначений для вимірювання постійної та змінної напруги, сили струму, опору, ємності та частоти в електричних колах. Прилад використовується для перевірки електронних компонентів і діагностики електричних схем. Оснащений функцією безконтактного визначення напруги NCV, підсвіткою дисплея та вбудованим ліхтариком.
Технічні характеристики
| Постійна напруга | 0,8 – 620 В |
| Змінна напруга | 2,2 – 620 В |
| Опір | 1 Ом – 60 МОм |
| Ємність | 1 нФ – 99,99 мкФ |
| Частота | 1 Гц – 60 кГц |
| Скважність | 0.1% – 99.9% |
| Дисплей | 9999 відліків |
| Живлення | 2 батарейки 1.5 В |
| розміри | 143 × 71 × 16 мм |
| Вага | 112 г |
| Категорія безпеки | CAT II 600V, CAT III 300V |
Функціонал
. вимірювання напруги
. вимірювання струму
. вимірювання опору
. вимірювання ємності
. вимірювання частоти
. перевірка діодів
. прозвонка кола зі звуковим сигналом
. безконтактне визначення напруги (NCV)
. підсвітка дисплея
. вбудований ліхтарик
. автоматичне вимкнення