Вимірювання V, A, R, C, Hz, hFE; Hold;°C;°F. True RMS
Вимірювання V, A, R, C, Hz, hFE; Hold;°C;°F. True RMS
Відправка замовлень зроблених до 12:00 в той же день. Ми цінуємо ваш час.
Більш ніж 20000 назв товарів на власному складі, гарантує наявність та швидкість відправки вашого замовлення.
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.
Опис
Цифровий мультиметр RM219 призначений для вимірювання змінної та постійної напруги і струму, опору, ємності, частоти та температури. Прилад підтримує технологію True RMS, тестування транзисторів (hFE), безконтактне визначення напруги (NCV) і звукове продзвонювання електричних ланцюгів.
Технічні характеристики
| Постійна напруга (DC) | 600 мВ; 6 В; 60 В; 600 В; 1000 В |
| Змінна напруга (AC) | 1,999 В; 199,99 В; 750 В |
| Постійний струм (DC) | 1,999 А; 19,999 А; 20 А |
| Змінний струм (AC) | 60 мА; 600 мА; 20 А |
| Опір | 199,9 Ом; 1,999 кОм; 19,999 кОм; 199,99 кОм; 1,999 МОм; 19,999 МОм; 199,99 МОм |
| Ємність | 6 нФ; 60 нФ; 600 нФ; 6 мкФ; 60 мкФ; 600 мкФ; 6 мФ; 60 мФ; 100 мФ |
| Частота | 9,999 Гц – 10 МГц |
| Температура | -20°C – 1000°C |
| Живлення | 2×AA |
| Вага | 360 г |
Функціонал