41x35xh28 мм; вхід 230 В AC; вихід 1 канал 12 В AC 4,5 ВА
41x35xh28 мм; вхід 230 В AC; вихід 1 канал 12 В AC 4,5 ВА
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Вага НЕТТО | 150 Грамм |
| Висота | 28 мм |
| Вихідна напруга 1 | 12 Вольт |
| Довжина | 41 мм |
| Залитий компаундом | Так |
| Кількість вихідних обмоток | 1 |
| Номінальна вихідна потужність | 4,5 VA |
| Ширина | 35 мм |
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.