180х140хн90мм, з двох нерівних частин висотою 55мм і 35мм, з вентиляцією
180х140хн90мм, з двох нерівних частин висотою 55мм і 35мм, з вентиляцією
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Вага НЕТТО | 290 грам |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Кріплення DIN | немає |
| Наявність перфорації | є |
| Наявність штекер/розетка | немає |
| Частин корпусу | 4 шт. |
| Ширина | 140 мм |
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.