32х27хһ19мм; 40A/277VAC/30VDC; 1 група контактів; 5pin; перемикаюче
32х27хһ19мм; 40A/277VAC/30VDC; 1 група контактів; 5pin; перемикаюче
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Габаритна висота | 19 мм |
| Габаритна довжина | 32 мм |
| Габаритна ширина | 27 мм |
| Кількість виводів | 5 |
| Кількість груп контактів | 1 |
| Кількість котушок | 1 |
| Максимальне навантаження контактів AC | 40А / 240В |
| Максимальне навантаження контактів DC | 40А / 28В |
| Бренд | QYZK |
| Тип перемикання | OFF-ON |
| Тип реле | на замикання |
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.