15х14хһ13мм; 25A/14VDC; 2 групи контактів; 2x5pin; перемикає
15х14хһ13мм; 25A/14VDC; 2 групи контактів; 2x5pin; перемикає
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Габаритна висота | 13 мм |
| Габаритна довжина | 15 мм |
| Габаритна ширина | 14 мм |
| Кількість виводів | 10 |
| Кількість груп контактів | 2 |
| Кількість котушок | 2 |
| Максимальне навантаження контактів DC | 25А / 14В |
| Бренд | Hongfa |
| Тип перемикання | ON-ON |
| Тип реле | перемикаючий |
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.