29х13хһ21мм; 5A/240VAC/28VDC; 8pin
29х13хһ21мм; 5A/240VAC/28VDC; 8pin
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Габаритна висота | 21 мм |
| Габаритна довжина | 29 мм |
| Габаритна ширина | 13 мм |
| Кількість виводів | 8 |
| Максимальне навантаження контактів AC | 5А / 240В |
| Максимальне навантаження контактів DC | 5А / 28В |
| Бренд | China |
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.