151х100хн96мм, 12В, 12Ач, пусковий струм до 180А, струм КЗ 540А
151х100хн96мм, 12В, 12Ач, пусковий струм до 180А, струм КЗ 540А
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Вага НЕТТО | 3200 грам |
| Висота | 9,6 см |
| Довжина | 15,1 см |
| Ємність | 12 Ah |
| Номінальна напруга | 12 Вольт |
| Бренд | LogicPower |
| Ширина | 10 см |
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.
Характеристики