150х50хн96мм, 6В, 14ач, пусковий струм до 210А, струм КЗ 630А
150х50хн96мм, 6В, 14ач, пусковий струм до 210А, струм КЗ 630А
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Вага НЕТТО | 1740 грам |
| Висота | 9,6 см |
| Довжина | 15 см |
| Ємність | 14 Ah |
| Номінальна напруга | 6 Вольт |
| Бренд | LogicPower |
| Ширина | 5 см |
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.