148x65xH94mm, LPM 12 - 7,5 AH
148x65xH94mm, LPM 12 - 7,5 AH
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Вага НЕТТО | 2100 грам |
| Висота | 9,4 см |
| Довжина | 14,8 см |
| Ємність | 7,5 Ah |
| Номінальна напруга | 12 Вольт |
| Бренд | LogicPower |
| Ширина | 6,5 см |
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.