151х36хН97мм, макс. струм розряду 55A (5сек)
151х36хН97мм, макс. струм розряду 55A (5сек)
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Вага НЕТТО | 1050 грам |
| Висота | 9,7 см |
| Довжина | 15,1 см |
| Ємність | 6 Ah |
| Номінальна напруга | 6 Вольт |
| Бренд | MERLION |
| Ширина | 3,6 см |
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.