B3470 (MF52A502J3470)
B3470 (MF52A502J3470)
Відправка замовлень зроблених до 12:00 в той же день. Ми цінуємо ваш час.
Більш ніж 20000 назв товарів на власному складі, гарантує наявність та швидкість відправки вашого замовлення.
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.
| Характеристика | NTC |
| Призначення | датчик температури |
| Діаметр макс. | 2.5 мм |
| Номінальний опір | 5 ком |
| Нормований допуск | ±5 % |
| Коефіцієнт температурної чутливості | 3470 |
| Потужність, що розсіюється | 0.05 Вт |
| Спосіб монтажу | Пайка в отвори |
| Робоча температура | -55°C ... +125°C |