200х110х50мм, Uin=220 VАС, Uout=36 VDC, Imax=5,5A, Pout=200W
200х110х50мм, Uin=220 VАС, Uout=36 VDC, Imax=5,5A, Pout=200W
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Вхідна напруга | 220 AC Вольт |
| Вихідна напруга | 36 Вольт |
| Габаритна висота | 50 мм |
| Габаритна довжина | 220 мм |
| Габаритна ширина | 110 мм |
| Максимальна потужність | 200 Ватт |
| Максимальний віхідний струм | 5,5 Ампер |
| Вага НЕТТО | 620 грам |
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.