85x58x33мм, Uin=220 VАС, Uout=5 VDC, Imax=3 A, Pout=15 W
85x58x33мм, Uin=220 VАС, Uout=5 VDC, Imax=3 A, Pout=15 W
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Вхідна напруга | 220 AC Вольт |
| Вихідна напруга | 5 Вольт |
| Габаритна висота | 30 мм |
| Габаритна довжина | 70 мм |
| Габаритна ширина | 40 мм |
| Максимальна потужність | 15 Ватт |
| Максимальний віхідний струм | 3 Ампер |
| Вага НЕТТО | 60 грам |
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.
Опис
Перетворювач AC-DC він же імпульсне джерело живлення - пристрій, що перетворює змінну напругу, що додається до входу в постійну напругу нижчого значення. Ступінь зниження напруги встановлюється за допомогою підстроювального резистора, або є встановленим за умовчанням.
Особливості підключення
Технічні характеристики