34х16х10мм, Uin=1,5-5 V, Uout=5 V (USB A), Imax=0,6 A, на CE8301
34х16х10мм, Uin=1,5-5 V, Uout=5 V (USB A), Imax=0,6 A, на CE8301
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Вхідна напруга | 1,5-5 Вольт |
| Вихідна напруга | 5 Вольт |
| Габаритна висота | 10 мм |
| Габаритна довжина | 34 мм |
| Габаритна ширина | 16 мм |
| Максимальний віхідний струм | 0,6 Ампер |
| Роз'єм | гніздо USB A |
| Тип модуля | підвищуючий |
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.
Підвищуючий DC-DC перетворювач призначений для стабілізації вихідної напруги 5 В при вхідній напрузі від 1,5 до 5 В. Максимальний вихідний струм становить 0,6 А. Має вихід у вигляді USB A.
Особливості підключення