42х16х8мм, Uin=6-26 V, Uout=5 V (USB A), Imax=3 A, на MP1584
42х16х8мм, Uin=6-26 V, Uout=5 V (USB A), Imax=3 A, на MP1584
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Вхідна напруга | 6-26 Вольт |
| Вихідна напруга | 5 Вольт |
| Габаритна висота | 8 мм |
| Габаритна довжина | 36 мм |
| Габаритна ширина | 16 мм |
| Максимальний віхідний струм | 3 Ампер |
| Роз'єм | гніздо USB A |
| Тип модуля | понижуючий |
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.
ВАЖЛИВО! Даний модуль не підходить для заряджання гаджетів (телефони, смартфони, планшети, годинники).
Особливості підключення