85х63х60мм, Uin=10-60 V, Uout=12-80 V, Imax=10 A, рег. струму і напруги
85х63х60мм, Uin=10-60 V, Uout=12-80 V, Imax=10 A, рег. струму і напруги
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Вхідна напруга | 10-60 Вольт |
| Вихідна напруга | 12-80 Вольт |
| Габаритна висота | 60 мм |
| Габаритна довжина | 85 мм |
| Габаритна ширина | 63 мм |
| Максимальний віхідний струм | 10 Ампер |
| Роз'єм | клемна колодка |
| Тип модуля | підвищуючий |
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.
Підвищуючий DC-DC перетворювач призначений для підвищення постійної напруги з діапазону 10–60 В до значень від 12 до 80 В. Максимальний вихідний струм становить 10 А. Оснащений регулюванням вихідної напруги та струму.
Особливості підключення
Регулювання напруги здійснюється за допомогою багатооборотного підстроювального резистора