79х22х14мм, Uin=3,5-12V, Uout=1,2-24V, Pmax=3W, з вольтметром
79х22х14мм, Uin=3,5-12V, Uout=1,2-24V, Pmax=3W, з вольтметром
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Вхідна напруга | 3,5-12 Вольт |
| Вихідна напруга | 1,2-24 Вольт |
| Габаритна висота | 14 мм |
| Габаритна довжина | 79 мм |
| Габаритна ширина | 22 мм |
| Максимальна потужність | 3 Ватт |
| Максимальний віхідний струм | 0,1 Ампер |
| Тип модуля | підвищуючий-понижуючий |
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.
Підвищуючий-понижуючий DC-DC перетворювач призначений для стабілізації напруги в межах 1,2–24 В при вхідній напрузі 3,5–12 В. Оснащений дисплеєм, кнопкою керування і підтримує підключення через USB A, microUSB та пайку.
Особливості підключення