Uin 10..32V, Uout 12..35V, Iout 6A
Uin 10..32V, Uout 12..35V, Iout 6A
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Вхідна напруга | 10-32 Вольт |
| Вихідна напруга | 12-35 Вольт |
| Габаритна висота | 23 мм |
| Габаритна довжина | 65 мм |
| Габаритна ширина | 47 мм |
| Максимальна потужність | 150 Ватт |
| Максимальний віхідний струм | 10 Ампер |
| Роз'єм | клемна колодка |
| Тип модуля | підвищуючий |
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.
Підвищуючий DC-DC інвертор дозволяє підняти постійну напругу з 10–32 В до рівня 12–35 В. Оснащений підстроювальним резистором для регулювання вихідної напруги. Ідеально підходить для живлення електроніки, світлодіодних стрічок, зарядки акумуляторів тощо.