Uin-6...40V Uout-1,2...36V, Iout 20А max, з регулюванням струму
Uin-6...40V Uout-1,2...36V, Iout 20А max, з регулюванням струму
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Вхідна напруга | 6-40 Вольт |
| Вихідна напруга | 1,2-36 Вольт |
| Габаритна висота | 28 мм |
| Габаритна довжина | 60 мм |
| Габаритна ширина | 54 мм |
| Максимальна потужність | 300 Ватт |
| Максимальний віхідний струм | 20 Ампер |
| Роз'єм | клемна колодка |
| Тип модуля | понижуючий |
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.
Опис
Знижуючий DC-DC стабілізатор - пристрій, що перетворює постійну напругу, що додається до входу в постійну напругу нижчого значення. Ступінь зниження напруги встановлюється за допомогою підстроювального резистора. Цей пристрій також дозволяє регулювати вихідний струм.
Технічні характеристики