67х48х29мм, Uin=8,5-50V, Uout=10-60V, Imax=12A, рег. струму і напруги
67х48х29мм, Uin=8,5-50V, Uout=10-60V, Imax=12A, рег. струму і напруги
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Вхідна напруга | 8,5-50 Вольт |
| Вихідна напруга | 10-60 Вольт |
| Габаритна висота | 29 мм |
| Габаритна довжина | 67 мм |
| Габаритна ширина | 48 мм |
| Максимальний віхідний струм | 12 Ампер |
| Тип модуля | підвищуючий |
| Максимальна потужність | 400 Ватт |
| Роз'єм | клемна колодка |
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.
Особливості підключення
Регулювання напруги та струму здійснюється за допомогою багатооборотних підстроювальних резисторів