22х18х5мм, Uin=4,5-24V, Uout=1-20V, Imax=2A на MP1484EN
22х18х5мм, Uin=4,5-24V, Uout=1-20V, Imax=2A на MP1484EN
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Вхідна напруга | 4,5-24 Вольт |
| Вихідна напруга | 1-20 Вольт |
| Габаритна висота | 5 мм |
| Габаритна довжина | 22 мм |
| Габаритна ширина | 18 мм |
| Максимальний віхідний струм | 2 Ампер |
| Тип модуля | понижуючий |
| Роз'єм | немає |
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.
Опис
DC-DC перетворювач - пристрій, що перетворює постійну напругу, що додається до входу в постійну напругу нижчого значення, або навпаки. Ступінь зниження та підвищення напруги може регулюватися за допомогою підстроювального резистора. Також пристрій може мати регулювання вихідного струму.
Особливості підключення
Регулювання напруги здійснюється за допомогою підстроювального SMD резистора