на AMS1117-3.3, сумісний з Arduino
на AMS1117-3.3, сумісний з Arduino
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Вхідна напруга | 5-12 Вольт |
| Вихідна напруга | 3,3 Вольт |
| Габаритна висота | 3 мм |
| Габаритна довжина | 26 мм |
| Габаритна ширина | 12 мм |
| Максимальний віхідний струм | 0,8 Ампер |
| Роз'єм | немає |
| Тип модуля | понижуючий |
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.
Модуль призначений для зниження напруги з діапазону 5–12 В до стабільних 3,3 В. Побудований на стабілізаторі AMS1117-3.3. Застосовується для живлення мікроконтролерних схем, у тому числі сумісний з Arduino.
Особливості роботи