Вимірювання V, A, R, F, Hz, NCV; звукова прозвонка; підсвічування;
Вимірювання V, A, R, F, Hz, NCV; звукова прозвонка; підсвічування;
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Максимальна постійна напруга, В | 600 |
| Максимальна змінна напруга, В | 600 |
| Максимальний змінний струм, А | 600 |
| Звукова прозвонка ланцюга | так |
| Безконтактне визначення напруги (NCV) | так |
| True RMS | так |
| Максимальна ємність, мФ | 60 |
| Максимальний опір, МОм | 60 |
| Максимальна частота, МГц | 10 |
| Вибір діапазону | ручний |
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.
Опис
Струмовимірювальні кліщі UT202A+ — вимірювальний прилад для визначення постійного та змінного струму без розриву електричного кола, а також вимірювання напруги, опору, ємності та частоти. Оснащені функцією True RMS, безконтактним детектором напруги (NCV) та підсвічуванням дисплея.
Вимірювання
| Параметр | Межі вимірювання |
| Змінна напруга | до 600 В |
| Постійна напруга | до 600 В |
| Змінний струм | до 600 А |
| Постійний струм | до 600 А |
| Опір | до 60 МОм |
| Ємність | до 60 мФ |
| Частота | 10 Гц – 10 МГц |
Технічні характеристики
| Живлення | 2×AAA |
| Розмір | 215×70×35 мм |
| Маса | 245 г |
Функціонал