Вимірювання V, A, R, C, Hz, Buz,°С/°F, NCV, LED з підсвічуванням, діод
Вимірювання V, A, R, C, Hz, Buz,°С/°F, NCV, LED з підсвічуванням, діод
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Максимальна постійна напруга, В | 600 |
| Максимальна змінна напруга, В | 600 |
| Максимальний змінний струм, А | 400 |
| Звукова прозвонка ланцюга | так |
| Тест діодів | так |
| Безконтактне визначення напруги (NCV) | так |
| True RMS | так |
| Максимальна температура вимірювання, °C | 1000 |
| Мінімальна температура вимірювання, °C | -40 |
| Максимальна ємність, мФ | 40 |
| Максимальний опір, МОм | 40 |
| Максимальна частота, МГц | 1 |
| Максимальний постійний струм, А | 400 |
| Вибір діапазону | автоматичний |
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.
Опис
Струмовимірювальні кліщі UT213C — вимірювальний прилад для визначення постійного та змінного струму без розриву електричного кола, а також вимірювання напруги, опору, ємності, частоти та температури. Оснащені функцією True RMS, безконтактним детектором напруги (NCV) та підсвічуванням дисплея.
Вимірювання
| Параметр | Межі вимірювання | Точність |
| Постійна напруга | 400 мВ – 600 В | ±(0,8%+3) |
| Змінна напруга | 4 – 600 В | ±(1,2%+5) |
| Постійний струм | 40 – 400 А | ±(2,0%+3) |
| Змінний струм | 40 – 400 А | ±(2,5%+5) |
| Опір | 400 Ом – 40 МОм | ±(1%+2) |
| Ємність | 40 нФ – 40 мФ | ±(4%+5) |
| Частота | 10 Гц – 1 МГц | ±(0,1%+4) |
| Температура | -40…+1000 °C / -40…+1832 °F | ±(3%+5) |
Технічні характеристики
| Живлення | 2×AAA 1,5 В |
| Максимальний діаметр захоплення | 30 мм |
| Розмір | 228×77×41 мм |
| Маса | 265 г |
Функціонал