Вимірювання V, A, R, С, NCV, LED з підсвічуванням, ліхтарик
Вимірювання V, A, R, С, NCV, LED з підсвічуванням, ліхтарик
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Максимальна постійна напруга, В | 600 |
| Максимальна змінна напруга, В | 600 |
| Максимальний змінний струм, А | 400 |
| Звукова прозвонка ланцюга | так |
| Тест діодів | так |
| Безконтактне визначення напруги (NCV) | так |
| Максимальна температура вимірювання, °C | 750 |
| Мінімальна температура вимірювання, °C | -40 |
| Максимальна ємність, мФ | 4 |
| Максимальний опір, МОм | 40 |
| Максимальна частота, МГц | 4 |
| Вибір діапазону | автоматичний |
💳
Ми приймаємо оплату зручними для вас способами: банківською карткою, безготівково на рахунок за реквізитами IBAN, а також готівкою. Ми завжди раді вашому замовленню та дбаємо, щоб оплата була простою і зручною.
У фізичному магазині доступні всі форми оплати, на точці видачі — лише банківська картка.
Для замовлень через сайт доступна безготівкова оплата на рахунок за реквізитами IBAN. Є також післяплата.
Опис
Струмовимірювальні кліщі ST180 — компактний вимірювальний прилад для визначення змінного струму без розриву електричного кола, а також вимірювання постійної та змінної напруги, опору, ємності, частоти та температури. Оснащені безконтактним детектором напруги (NCV), підсвічуванням дисплея та вбудованим ліхтариком.
Вимірювання
| Параметр | Межі вимірювання |
| Змінний струм | 4 – 400 А |
| Постійна та змінна напруга | 4 – 600 В |
| Опір | 400 Ом – 40 МОм |
| Частота | 10 Гц – 4 МГц |
| Ємність | 1 нФ – 4 мФ |
| Температура | -40…+750 °C |
Технічні характеристики
| Живлення | 2×AAA 1,5 В |
| Діаметр захоплення | 10 мм |
| Дисплей | 4000 відліків |
| Розмір | 140×38×10 мм |
| Маса | 100 г |
Функціонал